ساخت اکانت تلگرام با شماره مجازی

همه کاربران تلگرام می دانند که داشتن حساب کاربری در این برنامه بدون شماره تلفن غیر ممکن است. برای اینکه بتوانید وارد تلگرام شوید و از این اپلیکیشن برای پیام رسانی و ارتباط برقرار کردن با دیگران استفاده کنید، باید شماره تلفنتان را در این برنامه وارد کنید تا کد تاییدی برایتان ارسال شود. سپس شما این کد را وارد تلگرام می کنید و بعد از آن می توانید از سرویس های رایگان آن استفاده کنید.

آشنایی با شماره مجازی (نصب تلگرام اصلی با شماره مجازی)

پیش از آنکه بخواهیم در مورد ساخت اکانت در تلگرام اصلی با شماره مجازی اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم، بهتر است که شما را با شماره مجازی آشنا سازیم. به‌ طورکلی شماره مجازی درست مانند شماره‌های اصلی عمل کرده و شما می‌توانید از آن برای دریافت و ارسال پیامک و تماس استفاده کنید. البته که شماره‌های مجازی دقیقا مانند شماره‌های اصلی نیستند و تفاوت‌هایی با آن‌ها دارند، شماره مجازی برعکس شماره‌های واقعی از سیم‌کارت فیزیکی برخوردار نبوده و شما می‌توانید برای استفاده از خدمات آن‌ها از نرم‌افزارهای خاصی کمک بگیرند.

نرم‌افزارهایی که برای استفاده از این شماره‌ها وجود دارند فعالیت خود را در قالب وبسایت ارائه می‌دهند. برخی از نرم‌افزارهای ارائه دهنده شماره مجازی شبیه به پیام‌رسان‌ها هستند و شما برای استفاده از خدمات وبسایت‌ها یا نرم افزارهای شماره مجازی باید حتما به اینترنت متصل شوید.

این وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌های نامبرده شماره‌هایی رایگان به کاربران ارائه می‌دهند، برخی از این شماره‌ها به شکل موقت قابل استفاده هستند و اگر بخواهید آن‌ها مجددا تمدید کنید باید حتما هزینه آن‌ها را بپردازید. هزینه‌ای که شما باید بابت استفاده از خدمات و برقراری تماس با استفاده از شماره‌های مجازی بپردازید از هزینه‌ مربوط به اپراتورهای واقعی کمتر است.

شماره‌ های مجازی در کشورهای مختلفی تولید می‌شوند و با کمک آن‌ها این امکان برای شما فراهم می‌شود که بتوانید تا حد زیادی اطلاعاتتان را مخفی‌ نگه‌دارید.

مراحل ساخت اکانت تلگرام شماره مجازی:

 1. ابتدا لوکیشن گوشی خود را خاموش کنید.
 2. برای اولین ورود حتما از تلگرام گوشی استفاده کنید. بعد از ورود اولیه می توانید اکانت خود را به کامپیوتر انتقال دهید.
 3. نسخه رسمی تلگرام یا تلگرام ایکس را روی موبایل خود نصب کنید .
 4. v.p.n خود را روشن کرده و کشوری که از آن شماره خریداری کرده‌اید، انتخاب کنید. مثلا اگر شماره‌ی آمریکا را دریافت می کنید، I.P خود را روی کشور آمریکا بگذارید.( از پروکسی سرخود تلگرام استفاده نکنید )
 5. از فیـ.لترشـ.کن و v.p.n ی استفاده کنید که با کیفیت بوده و دارای سرور و آی.پی های زیادی باشد. (پیشنهاد ما w.i.n.d.s.c.r.i.b.e است).
 6. شماره‌ای که از سایت دریافت کردید را بادقت وارد تلگرام خود کرده و منتظر دریافت کد باشید.(فقط یک بار دکمه درخواست کد در تلگرام را بزنید اگر کد را دریافت نکردید لغو کنید و شماره دیگری را امتحان کنید)
 7. سعی کنید از ساخت دو اکانت بر روی یک تلگرام اجتناب کنید و در هر تلگرام، تنها با یک شماره وارد شوید. در صورت نیاز به اکانت‌ های بیشتر، تلگرام‌ های بیشتری را نصب کنید.

امنیت و حریم خصوصی

زمانی که شما می خواهید برای نصب تلگرام اصلی اقدام کنید، باید در این پلتفرم شماره خود را وارد نمایید، بدین طریق احراز هویت شما تنها از این طریق انجام می‌شود و دیگر لازم نیست که اطلاعاتی مانند ایمیل را وارد کنید.

در برنامه های بسیاری وقتی شما با پلتفرم خود به کاربر دیگری تکست می‌دهید، شماره شما به آن کاربر نمایش داده می‌شود. این مسئله می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد و امنیت و حریم خصوصی شما را تحت تاثیر قرار دهد. برنامه‌هایی مانند وایبر، واتس‌آپ در این دسته اپلیکیشن‌ها قرار می‌گیرند؛ اما خوشبختانه تلگرام اینگونه نیست.

تنها زمانی تلگرام شماره شما را به کاربران دیگر نشان می‌دهد که شما هم شماره آن شخص را در مخاطبین خود سیو کرده باشید. با این وجود زمانی که شما با شماره خود در تلگرام به افراد دیگری مسیج دهید، احتمالا به دیگر پلتفرم‌های شما که روی این شماره نصب شده باشند دسترسی پیدا می‌کنند و این موضوع هم حریم خصوصی شما را نقض خواهد کرد.

اینکه شما دوست نداشته باشید که کاربران دیگر از طریق شماره تلفن‌تان پیام‌رسان‌های دیگر شما را مشاهده کرده یا به آن‌ها دسترسی پیدا‌ کنند، کاملا طبیعی است. با این اوصاف شما می‌توانید از شماره مجازی برای نصب تلگرام اصلی استفاده نمایید. البته نباید این موضوع را فراموش کنید که شماره‌های مجازی احتمالا محدودیتی در استفاده دارند و تنها برای مدت زمان کوتاهی شما می‌توانید از آن‌ها استفاده نمایید؛ پس از مدتی محدود و تعیین شده آن شماره از دسترس شما خارج شده و در دسترس فرد دیگری قرار می‌گیرد. برخی از این شماره‌ها را هم شما نمی‌توانید برای مسنجرها یا پلتفرم‌های دیگر مورد استفاده قرار دهید.

حل مشکل شماره‌ی استفاده شده در تلگرام

بعد از وارد کردن شماره و دریافت کد ممکن است با پیام “رمز دو مرحله‌ای” مواجه شوید. در چنین شرایطی صفحه را نبندید و روی گزینه Forget Password بزنید. داخل صفحه بازشده، شماره‌ای که گرفتید وجود دارد؛ یک اسکرین شات از این صفحه بگیرید و برای ما ارسال کنید. در این صورت کل هزینه به شما عودت داده می‌شود و می‌توانید یک شماره دیگر انتخاب کنید.

استفاده از شماره مجازی رایگان برای تلگرام خوب است یا بد؟

استفاده از شماره تلفن مجازی رایگان برای تلگرام، خط‌ مشی‌ های تلگرام را نقض نمی‌کند، بنابراین شما مرتکب جرم نمی‌شوید. اما یافتن یک شماره تلگرام واقعی و در عین حال رایگان تقریبا انتظاری دور از ذهن است.

با این حال، چند سرویس‌دهنده وجود دارند که شماره های یکبار مصرف و جعلی را برای تلگرام ارائه می‌دهند. این شماره‌ها در واقع می‌توانند به شما کمک کنند تا یک اکانت تلگرام رایگان بسازید و بدون مشکل از آن استفاده کنید.

استفاده از Talk2 Talk2

برنامه Talk2 یکی دیگر از برنامه‌هایی است که شما به کمک آن می‌توانید به نصب تلگرام اصلی با شماره مجازی بپردازید. این برنامه هم روی سیستم‌عامل اندروید و هم با سیستم‌عامل IOS سازگاری داشته و عملکرد بسیار خوبی در زمینه ساخت شماره‌های مجازی از خود نشان داده است.

در گذشته شما می‌توانید از طریق گوگل پلی این برنامه را دانلود کنید؛ پس از دانلود برنامه نامبرده باید شماره تلفن خود را وارد کرده تا بتوانید یک حساب کاربری در آن ایجاد نمایید. زمانی که موفق به ایجاد حساب کاربری شدید و اکانت شما هم تایید گشت، شماره مجازی فیلیپینی با کد +۶۳ برای شما ایجاد می‌شود.

شما می‌توانید به صورت رایگان از این شماره برای ساخت اکانت در پلفترم‌های مختلف علی‌الخصوص برای نصب تلگرام اصلی استفاده نمایید. با این حال اگر می‌خواهید برای تکست یا تماس از این شماره بهره بگیرید باید پیش از هرچیز در داخل برنامه Talk2 آن را شارژ کنید.

استفاده از برنامه Nextplus

maxresdefault 1

از جمله برنامه‌های بسیار محبوب و پرطرفدار برای ساخت شماره مجازی می‌توان به Nextplus اشاره کرد. با استفاده از این برنامه شما می‌توانید شماره مجازی با کد کشور فیلیپین ایجاد کنید. بعد از ساخت شماره مجازی با این برنامه تنها کافی است که آن را در پیام‌رسان خود وارد کرده و کد فعال سازی را از Nextplus دریافت نمایید.

برای این منظور شما باید به اپ‌استور یا گوگل‌پلی مراجعه کرده و این اپلیکیشن را دانلود کنید. پس از نصب برنامه نامبرده روی گزینه Sign up کلیک کرده و این اجازه را برای برنامه صادر نمایید که به قسمت‌هایی مانند مخاطبین گوشی و مکان‌یاب دسترسی داشته باشد.

در این مرحله باید نام کاربری و رمز عبور خود را تعیین کنید و با زدن تیک گزینه زیر صفحه با قوانین nextplus موافقت کنید. در انتها گزینه Sign up را انتخاب نمایید، بعد از انتخاب این گزینه چند ثانیه طول می‌کشد تا یک فهرست به شما نمایش داده شود و در آن فهرست نیاز است ایالت مورد نظرتان را انتخاب کرده و در انتها گزینه Get a custom number را بزنید. در آخر کار پنجره‌ای باز می‌شود و شما می‌توانید در آن پنجره شماره مجازی ایجاد شده را مشاهده کنید.

استفاده از برنامه SmartCall

SmartCall

برنامه‌ دیگری که شما به کمک آن می‌توانید برای نصب تلگرام اصلی با شماره مجازی اقدام کنید، SmartCall است. این برنامه بسیار کم حجم بوده و شما می‌توانید اپلیکیشن آن را از گوگل پلی دانلود نمایید.

برای ثبت‌نام در این برنامه هم نیاز است که شماره تلفن خود را در آن وارد کرده و کد فعال سازی را دریافت کنید. بعد از ساخت اکانت و حساب کاربری در این اپلیکیشن، شماره مجازی برای شما ایجاد شده و این امکان برای شما فراهم می‌شود تا بتوانید از تمامی خدمات و امکانات آن‌ها استفاده نمایید. شماره مجازی‌‌های این اپلیکیشن با پیش‌شماره +۶۲ ساخته می‌شوند و به کشور اندونزی تعلق دارند.

استفاده از اسکایپ (Skype)

استفاده از اسکایپ (Skype) برای تلگرام

کاربران اسکایپ برای ورود به تلگرام به جستجو و نصب هیچ برنامه اضافی دیگری نیاز ندارند. فقط کافیست که یک شماره مجازی دریافت کنند. البته این سرویس پولی است و شما باید هر ماه کمتر از 6 یورو بپردازید.

به این ترتیب امکان استفاده از تلگرام بدون نیاز به شماره تلفن برایتان امکان پذیر می شود. فقط کافیست حساب شما به اسکایپ متصل شود و پیام کوتاه هایتان را در اسکایپ دریافت کنید تا بتوانید کد تایید تلگرام را بگیرید.

در نهایت می‌خواهیم به شما بگوییم در حال حاضر اکانت تلگرام پرمیوم نسبت به اکانت تلگرام اصلی هم امکانات بیشتر و امنیت بالاتری دارد؛ از همین رو شما می‌توانید با خرید تلگرام پرمیوم از سایت اورجسل و استفاده از شماره مجازی برای ساخت اکانت در این پلتفرم، امنیت حساب کاربری خود را بیش از پیش افزایش داده و از امکانات بسیار آن بهره‌مند شوید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  پشتیبانی در تلگرام