درباره اورجسل

اورجسل مجموعه ای دانش بنیان است که با هدف دور زدن تحریم ها و ارائه خدمات و سرویس های بین المللی برای رشد جامعه ایرانی از سال ۱۴۰۰ کار خود را آغاز کرد.

یکی از وظایف مهم اورجسل ارائه بهترین خدمت با بهترین قیمت و ارزان ترین برای مورد استفاده قرار گرفتن در تمامی اقشار جامعه میباشد.

تیم ما همواره از شرق تا غرب را جستجو کرده تا روزنه هایی که بتوان تحریم ها را از پیش رو برداشت باز کند و بهترین قیمت را برای اکانت های مورد نظر ارائه داد. در اوضاعی که کشورهای غربی به ناحق کشور عزیزمان را از سیستم های مالی بین المللی کنار گذاشته اند ما همواره کوشیده ایم دسترسی به سیستم های روز دنیا را برای کاربر ایرانی فراهم کنیم.

از تحریم های پی پال گرفته تا تحریم های ویزا و مسترکارت، از نبود شعبات وسترن یونیون و حتی بسته شدن حساب های ایرانیان خارج از کشور…

امروز اورجسل با نماد اعتماد و تاییدیه از وزارت صنعت معدن و تجارت بیش از ۲ هزار اشتراک موفق را در کمتر از یکسال به دست کاربر رسانده و تا حدودی در ارائه این نوع خدمت موفق بوده است.

تیم اورجسل با عضویت جوانان نخبه ایرانی همواره به راه خود برای پیدا کردن روش های ارائه اکانت با کیفیت و ارزان قیمت و همچنین پشتیبانی کامل از آن ادامه خواهد داد.

پشتیبانی در تلگرام